Forums » Droguri & Alcohol & Sex etc...

"Fara nume"

• Sa mergem pe munte unde Isus a luat trei ucenici,Petru,Iacov si ...  more
  • Într-o zi un băiat văzându-și vecinul că este plin de succes, de...  more
  • Unul din cei mai creativi și îndrăgiți scriitori, Mark Twain, mu...  more
  • ”O fetiţă de 5 anişori şi-a întrebat fratele mai mare: « ce e &q...  more
  • Unul din cel mai iritant fapt este să primești un cadou și să nu...  more
  • CĂȚELUȘI DE VÂNZARE

Un proprietar de magazin a atârnat într-o z...  more
  • Marea de foc din Australia este de-a dreptul cutremurătoare și n...  more
  • Alexandru Nazarie
    9 minute ·
    Multe mesaje, multe urări, multe g...  more
  • Unii oameni pun la îndoială existența lui Moș Crăciun, alții pun...  more
  • Nu am reușit să cunosc până acum un om care să fie supărat că ve...  more
  • De-a lungul istoriei au avut loc tot felul de întâmplări cu parf...  more
  • „Chiar și un ceas care nu merge arată ora exactă de două ori pe ...  more
  • "Și totuși…!
    Încerci în fiecare zi să faci totul mai bine, ...  more
  • "Și totuși…!
  • "Și totuși…!
  • Astăzi este vestita zi de așa zise reduceri, mii de produse scum...  more
  • România este conform unei declarații date de domnul Iliescu, un ...  more
  • Te vei lovi de oamenii nepotriviţi. Te vei strădui să fie bine ş...  more
  • Orice bărbat care are un ţel şi un scop în viaţă, are nevoie de ...  more
  • In predica de pe munte,Isus a spus:iubiti-va dusmanii. Isus a ma...  more
    • 56 posts
    February 19, 2009 9:47 AM EET

• February 20, 2009 7:27 AM EET

total :D draguta mel...o ascultam si eu cand eram mai tanar ;)):)>-

• February 20, 2009 2:26 PM EET

OMG!!!!

Iubesc Melodia aceastaaaa!!!

:x:x:x:x:x:x

• March 22, 2009 11:05 AM EET

e faina melodia asta!>:D<:)

• March 22, 2009 11:15 AM EET

Nu avorturilor nu nu nu <:-Pnume sa le dati

Gloria Domnului sa le triumfe

Crucea Domnului nu este grea

• April 5, 2009 8:12 AM EEST

DECI.....DECI.....CAND AUD CA DOCTORII FAC AVORTURI IMI VINE.....IMI VINE....

SA-I SRANG DE GAT.X-(X-(X-((SCUZATI EXPRESIA).

• April 5, 2009 8:15 AM EEST

;););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););)

• April 20, 2009 9:24 AM EEST

Este de plans!:((:((:(( Pentru ceea ce fac femeile si surorile din biserica,da da ati auzit foarte bine ceea ce spun...altii nu stiu ce anume li s-a parut asa de interesant filmul sau muzica? eu pe amandoua. Fii binecuvantat George.

• April 27, 2009 10:34 AM EEST

...este trist sa auzi ca atatia copii nu gusta macar putin din aceasta viata...mamele nu le intreaba daca vor sa vada lumina...sa guste viata.....actioneaza cum doresc ele....si nici pe Domnul nu`l intreaba dak e bine...si avortul e un pacat....de ce fac ele acetea??pentru niste motive de nimic...Romania are nevoie de Dumnezeu...sa dechida ochii mintii omului:D..

• May 22, 2009 10:19 PM EEST
    deacdenisa wrote...

DECI.....DECI.....CAND AUD CA DOCTORII FAC AVORTURI IMI VINE.....IMI VINE....

SA-I SRANG DE GAT.(SCUZATI EXPRESIA).

vreau sa iti zic ca nici un medic nu face avort fara cererea si semnatura unei femei...
    e de plans ca medici fac asemenea lucruri......dar e si mai de plans ca ei le fac la cererea unor femei fara "inima"...daca pot sa zic asa....

fiti binecuvantate fetelor si iubitiva copii!!!

• June 4, 2009 10:58 AM EEST
    aurytta ai dreptae ..........nu o sa vezi nici o data un doctor care sa faca un avort fara ca acea femeie sa nu il fi cerut...........este o rusine pt o femeie sa-si omoare propriul copil...eu imi pun tot timpul intrerbare."de ce o femeie face un copil daca stie ca o sal avorteze??? ......:D:D
  • April 4, 2010 4:18 PM EEST
    imi place mult melodia......
  • April 4, 2010 5:05 PM EEST
    un subiect nu prea usor de discutat dar nici o femeie nu face avort din placere de-si se fac multe auzeam la cocea evangheliei de la fratii care au fost sau sint implicatii cu lucrarea de evanghelizare in partea olteniei ,intro zii au fost si medici ginecologi cu ei si ofereau consultatii gratuite si au avut un caz mai deosebit pentru ei ,o femeie care avea 40 de avorturi facute spunea ca avea cosmaruri si cerea ca fratii sa se roage pentru ea .si sint atitea cazuri ;fete care la 14 ,15 ani ramin insarcinate nu stiu ce sa faca si atunci indemnate de prieteni de familie apeleaza la avort .am vazut pe alfa omega un film care incerca sa explice cauzele avortului si era o tinara care spunea dupa ce am ramas insarcinata am zis mai bine cu un avort inaintea lui dumnezeu decit cu o sarcina nedorita inaintea bisericii ,pentru ca biserica i-se parea judeca mai aspru decit dumnezeu .la noi la timisoara este o fundatie crestina care se ocupa cu consilierea persoanelor care se confrunta cu cazuri de avort ,cu sarcini nedorite si to ce tine despre aceste cazuri .la noi in comuna este un caz rezolvat cu succes de aceasta fundatie,era o femei trecuta de 40 de ani si a ramas insarcinata si vroia sa faca avort avea copii care atunci facea nunta si la lucru avea o colega care ia spus de aceasta fundatie a apelat la ei si azi copilul este marisor este la scoala ,colega ei care a indemnato sa apeleze la aceasta fundatie avea un copilcu un an mai mare si ii da hainele si jucariile ei ce ramin mici de la copilul ei,si mai un caz de la biserica o sora avea un copil de vreo doi ani si era insarcinata ,in timpul sarcini a facut rugeola si medicii insistau sa faca avort ca sar putea ca copilul sa se nasca cu probleme si chiar sotul ei insista dar ea a zis pina poate sa judece ea nu face avort si nu a facut boala a trecut a nascut un baiat si este perfect sanatos sint multe de spus dar nuvreau sa fie o pagina plina numai de la mine ,dumnezeu sa va binecuvinteze si daca sint persoane care stau in cumpana privind avortul sau stau in fataunei decizii in privinta avortului dumnezeu sa le lumineze si sa nu il faca biblia spune copii sint o binecuvintare o rasplata data de el .sint familii care isi doresc copii dar din pricina unui avort facut demult in tinerete nu mai au copii.dumnezeu sa binecuvinteze familiile care au copii nu este usor mai ales pentru mame cunosc problema sintem 11 fratii dar dumnezeu poarta de grija si dumnezeu sa binecuvinteze pe fiecare.
  • March 14, 2012 7:06 PM EET
    trist ,dar din pacate ffff.adevarat!!!
  • March 23, 2012 9:09 PM EET
    "Sa nu ucizi"
  • March 23, 2012 9:36 PM EET
    :(