Forums » Jocuri

scoate masina din garaj

• De la Pasti pan'la Rusalii
    Am stat doar in rugaciune,
    Asteptand ...  more
  • O umbră-i omul pe pământ
    autor: Nichifor Nicu
    18/05/2020/ ora: 1...  more
  • An article about the differences between love and lust hardly se...  more
  • Salutare oameni, doresc sa recomand tuturor oamenilor interesati...  more
  • Pe zi ce trece se simte o nerăbdare în societate și am o stranie...  more
  • Hear what Jesus says about divorce and remarriage. The clause &a...  more
  • Anii 30 d.Hr, primăvara. O zi ce părea obișnuită pentru mulți s-...  more
  • Există ceva neatins de virus, neatins de arme, de foc, de tsunam...  more
  • Cugetând într-o seară, m-am mâhnit în sinea mea înțelegând o rea...  more
  • Cine sunt ei?
  • Un profesor se plimba prin fața tablei în timp ce preda clasei d...  more
  • Azi m-am gândit să vă scriu voua, oameni care ați simțit cât de ...  more
  • Lipește-ți viața de Scriptură
    25/03/2020. o...  more
  • 3 Adevăruri încurajatoare de amintit când lucrurile se precipită...  more
  • -
  • Robia amvonului

Avem frați ce nu renunță l...  more
  • Poți fugi dar nu te poți ascunde
    28/02/2020...  more
  • Studiile arată că o femeie abea la al 6-lea selfie pare a fi cât...  more
  • Sa mergem pe munte unde Isus a luat trei ucenici,Petru,Iacov si ...  more
  • Într-o zi un băiat văzându-și vecinul că este plin de succes, de...  more
    • 56 posts
    April 8, 2009 12:52 PM EEST

Trebuie sa scoti masina galbena din garaj.  Cu 1 singur click si apasand misti masinile.

• 56 posts
    April 8, 2009 12:53 PM EEST

eu am ajuns la nivelu 15... m'am obosit :D continui dupaia... :P

• 45 posts
    April 8, 2009 1:14 PM EEST

eu am facut numa lvl 60 :P... normal at rebui sa fie cel mai usor dar,nu a fost...

• 18 posts
    April 8, 2009 1:50 PM EEST

am jucat si yo pana la nivelul 12.. prea usor.. :)) am zis apoi sa trec direct la ultimul...l-am trecut si pe ala cu brio 8-}  

• August 24, 2009 2:07 PM EEST
    am ajuns la lvl 23 si nu pot sa-l fac.....mai vio...pai dc nu le faci pe toate???ehaaaa.....:));;)
  • August 24, 2009 2:08 PM EEST
    de fapt era 24 si nu pot sa trec de el
  • August 24, 2009 3:15 PM EEST
    eu pmna la nivelu 20...
    :)))
    ka dupa mam saturat:)))
  • August 24, 2009 11:41 PM EEST
    hei..paul,,zici ca ai facut lvl 60 si nu ai reusit?? eu am reusit...;;) :)) >:D<
  • August 25, 2009 4:59 PM EEST
    foarte usor!!!!
  • September 10, 2009 9:36 PM EEST
    nu e greu....dar tot nu le`am facut pe toate :)):))
  • September 13, 2009 2:32 PM EEST
    am facut doar pana la level 14.....restu mai incolo:))) va descurcati voi;)
    • 3 posts
    September 23, 2009 12:07 PM EEST
    e usor numai k nu am timp sa stau sa fac atatea levele:)))
  • September 29, 2009 1:55 PM EEST
    fain joc....:D...dar cand ai timp......e bine sa il joci pe tot....:D
  • October 25, 2009 3:52 AM EEST
    eu am ajuns la 15...si mam obosit..dar...o sa ccontinui:>
  • October 25, 2009 4:27 AM EET
    15..mai departe nu reusesk:D
  • October 25, 2009 12:49 PM EET
    am facut:D
  • November 12, 2009 9:33 PM EET
    9..
  • November 12, 2009 9:47 PM EET
    e mai usor 60 am facut pana la 15 nu mai am timp:D:P
  • January 16, 2010 7:08 PM EET
    Nu mai am chef:))
  • March 1, 2010 10:03 PM EET
    yo am ajuns la 37 nivele.........
  • March 1, 2010 11:20 PM EET
    20 :)) oai ce ma chinui la el :))
  • March 2, 2010 2:56 AM EET
    fratilor lvl: 35 e mai greu ..ma las aici nici nu mi-am dat seama cum o trecut timpul e ora 1:20 ma duc la pat continu de alta data :GBY:)
  • March 3, 2010 9:44 PM EET
    am facut 20,shi mam plicty:-)
  • March 4, 2010 2:27 AM EET
    Level 1: muti camionul alb horizontal insrep stanga, apoi cele 3 camioane le cobori jos si scoti masina
    Level 2:camionul albastru din coltul din stanga il muti sus de tot, apoi camionul alb il muti la stanga si masina rosie de jos din spatele lui la fel inspre stanga,
    apoi camionul albastru de langa iesire, il cobori in jos, masina rosie de sus inspre stanga, si masina mov care iti blocheaza drumul in sus si ai iesit.
    Level 3:camionul din dreapta in jos, masina mov din stanga lui in jos, camionul din mijlocul masinelor mov in jos, apoi camionul alb in dreapta de tot, masina rosie
    din dreapta o muti in dreapta, masina mov care iti blocheaza drumul in sus si ai iesit.
    Level 4:camionul din staga il jos, masina ta o dai in spate, si masina mov de langa masina ta in sus de tot, dupa asta adu masina ta la pozitia initiala, iar primul
    camion care lai mutat in sus de tot, apoi camioanele albe in stanga de tot si camionul care te blocheaza in jos si ai iesit.
    Level 5:cele 3 masini mov dreapta in jos de tot, camionul alb in drepta, masina rosie de sus in stanga si masina mov care te blocheaza in sus si ai iesit.
    Level 6:cele 2 masini mov din stanga in jos, si muti camionul alb in stanga, apoi cele e masini mov din dreapta in jos, si muti camionul alb inspre dreapta de tot
    masina mov care te blocheaza in jos si ai iesit.
    Level 7:cele 2 masini mov in jos, camionul in stanga de totmasina mov de sus din dreapta in jos, masina rosie de sus in dreapta, apoi cele 2 masini mov in sus si
    ai iesit.
    Level 8:camioanele de jos in stanga, masina mov din mijloc in jos,masina ta si masina rosie de sub a ta in drepta amandoua, masina mov din stanga in jos,toate masinile
    de deasupra masine tale in stanga, masina mov de langa iesire in sus si ai iesit.
    Level 9:masinile mov de langa iesire in jos, masina rosie de sub camioane in dreapta, camioanele in jos,masina rosie de sus in stanga si masina mov care te blocheaza in sus si
    ai iesit.
    Level 10:masina rosie de langa cele 2 mov in paralel cu masina ta si cea rosie de sus, masina mov de langa a ta in sus, apoi camionul in dreapta,si muti masina mov din stanga in sus de tot
    apoi dai ambele camioane in stangamasina mov de sus dintre cele rosii in jos de tot, camionul in dreapta,masina mov din stanga in jos, taote cele 3 masini rosii de sus in stanga de tot
    si masinile mov in sus si ai iesit.
    Level 11:ambele camioane in sus de tot, cele 2 masini in dreapta de tot si apoi camionul de langa masina ta in jos de tot, masina ta o dai in dreapta si masina mov in sus, apoi masina
    ta in stanga, camionul din nou in sus, cele 2 masini rosii in stanga, si camioanele in jos si ai iesit.
    Level 12:masina mov din stanga de sus, in jos si cea rosie de sus in dreapta camionul in sus, masinile rosii de jos in stanga,si msinile mov de langa iesire in sus, cea rosie de jos in
    dreapta si cea rosie din coltul stanga in paralele cu celelalte rosii, muti ambele camioane in jos, masina ta in stanga,masina mov de langa a ta jos, cea rosie din coltul drept
    in stanga de tot iar apoi cele 3 mov cate te blocheaza in sus si ai iesit
    Level 13:masina rosie din mijloc in stanga de tot si masina mov de langa iesiri si cea din mijloc de sus in jos,apoi masina rosie care ai mutato in dreapta de tot, masina mov din dreapta in jos
    masina rosie de sus in dreapta. masina mov din dreapta masinei tale in sus si masina ta in dreapta, apoi masina mov din stanga in jos de tot, masina ta in drepta, masina mov din mijloc in jos,
    masina rosie de sus in dreapta de tot si cele 2 mov in sus si ai iesit.
    Level 14:cele 3 masini mov din dreapta in jos toate si camionul in stanga de tot, apoi masina rosie din mijloc in paralel cu celelalte rosii,, apoi muti masina mov din drepta masinii tale in sus
    si o muti pea ta in dreapta, cea mov in sus de tot si masina ta cu cele 3 masini rosii in paralel cu a ta in stanga toatemasina mov din dreapta la a ta in jos, masina ta in dreapta, cea mov din stanga
    la a ta in jos, camionul de sus in stanga si cele masini mov din dreapta in sus toate si ai iesit.

to be continued...;))
  • April 2, 2010 4:16 PM EEST
    am ajuns pana la level 21:D
    nu mai stiu..;;)