Forums » Lucruri Interesante

pomverde 2 ani alături de Voi

• Sometimes you may feel like you would like to start off exercisi...  more
  • If you're looking for articles electrical generator for ones blo...  more
  • If you're seeking a piece of writing power generator for ones bl...  more
  • There are some different forms of article generators on the Inte...  more
  • There may be enjoyable to be had enjoying soccer, but you might ...  more
  • <p> Wagerworks has begun its process of developing virtual...  more
  • <br><p> The second part of the role-playing saga abo...  more
  • If you're pumped up about the game of baseball, than the article...  more
  • <br><p> Nov 3 (reuters) - rr donnelley & sons co...  more
  • in Ajutor
    June 26
    Buna ziua.nu pot sa adaug poze noi si nu inteleg de ce.ma lasa s...  more
  • Would you like soccer? Can you desire that you can be much bette...  more
  • <br><br>Joker338 pun di dukung oleh financial instit...  more
  • Baseball is really a beloved sport activity amid a lot of people...  more
  • <br><br>Select 1xbet soccer or other sports to all t...  more
  • <br><br>We have been exceptionally impressed with th...  more
  • The opportunity to acquire photographs is among the very best in...  more
  • Many people love playing baseball, but unfortunately most people...  more
  • Many people love playing baseball, however so many people are no...  more
  • Atunci când zâmbește un copil este ca și cum ar zâmbi Dumnezeu. ...  more
  • Adu-Ţi aminte de făgăduinţa dată robului Tău, în care m-ai făcut...  more
    • 56 posts
    September 27, 2010 3:00 AM EEST
    Astăzi 27/09/2010 s-au împlinit 2 ani de când s-a înființat site-ul pomverde. Înainte de toate echipa pomverde dorește să vă mulțumească pentru încrederea, sprijinul și bucuria care o dați acestui site. Este de apreciat să vedem căci ne-ați fost alături încă un an, vă mulțumim din inimă!

Parcă nu ne vine sa credem dar totuși a mai trecut încă un an, însă vrem să recunoaștem căci totul a fost posibil doar cu ajutorul Domnului! El a fost, este si va fi ghidul nostru în a conduce acest site mai departe, de aceea dorim din toată inima să îi mulțumim Domnului pentru că a făcut acest site posibil ca fiecare dintre voi să se bucure, să găsești personal un loc unde să te simți într-un anturaj creștin unde să găsești lucruri ziditoare pentru sufletul tău.

Deasemenea vrem să ne cerem iertare pentru orice incident, orice lucru neplăcut care ați găsit pe acest site, fie materiale postate sau persoane care au creat probleme. Lucrăm din greu pentru a întreține acest site și precum numărul membrilor crește sunt lucruri care ne scapă de sub control insă ne dăm tot interesul să nu ne dăm bătuți ci să luptăm pentru acest site cu ajutorul Lui pentru a vă oferii în continuare aceste facilități și pentru a îmbunatați această rețea creștină.

În final, dorim ca bunul Dumnezeu sa vă binecuvanteze pe fiecare în parte și sperăm să continuăm împreună câți mai mulți ani. Fie ca pacea și dragostea Domnului să fie peste voi toți, Amin !

Cu multa atenție, echipa pomverde!

• September 27, 2010 3:12 AM EEST
    La multi ani pom verde :X:X
    gbu all>:d<
  • September 27, 2010 3:13 AM EEST
    ;)) .. Happy B'Day pom verde!!
    • 9 posts
    September 27, 2010 3:20 AM EEST
    La multi ani tuturor membrilor pomverde! :)
    Sunteti niste oameni speciali, fiecare in felul sau. Dupa un an si vreo 3-4 luni petrecut aici, pe site, pot sa zic ca nu am regretat niciodata ca l'am descoperit :)
    Am avut placerea sa cunosc persoane minunate aici, cu care sa ma bucur impreuna, sa radem, sa se spunem grijile, framantarile, persoane sincere si cu o viata sincera, predata Domnului.

Vreau sa va multumesc tuturor, dar in special echipei :).. si inca catorva persoane ;)) :)

Sa aveti cu totii un timp minunat petrecut impreuna aici, si pe mai departe!

Fiti binecuvantati de Domnul! >:D<
  • September 27, 2010 3:32 AM EEST
    La multi ani POMVERDE!!!
    sa dea Domnul mult mai multi ani de acum 'nainte :)
    GBU ALL!!
  • September 27, 2010 3:58 AM EEST
    Happy Birthday..wow deci in 27.09.08 sa infiintat si in 5.11.08 m-am inscris si eu;))
    ma bucur f mult ca am avut parte de acest site si o sa am incontinuare..

si vreau sa va multumesc echipelor pomverde ca ati avut rabdare cu noi..si Domnul Isus sa va rasplateasca ..(:

GOD BLESS YOU ALL
  • September 27, 2010 4:01 AM EEST
    Happy Birthday !!! :) AND MANY MANY blessings !
    • 6 posts
    September 27, 2010 4:32 AM EEST
    La multi ani pomverde!!!..multumim ca ne suportati:)...Dl sa va dea rabdare si intelepciune...
  • September 27, 2010 5:59 AM EEST
    se nimereste ca sa "fim frati"..eu,si pom-ul....27 sept...cate ganduri...cate vise,privite de departe...oare tu mai speri? si la tine straluceste luna asa frumos..? oare si pt tine asta e cea mai incredibila noapte...? de fapt..scuze..probabil din cauza frigului m-am trezit vorbind singur..Noapte buna fratioare..La multi ani !! >:D<
  • September 27, 2010 7:31 AM EEST
    la multi ani pomverde!!!
  • September 27, 2010 8:07 AM EEST
    LA MULTI ANI POMVERDE>LA MULTI ANI ECHIPA
  • September 27, 2010 11:23 AM EEST
    Happy Birthday !! PomVerde !!!
  • September 27, 2010 11:31 AM EEST
    La multi ani GBU..
    • 12 posts
    September 27, 2010 11:47 AM EEST
    LA MULTI ANI!!!
    Domnul sa fie cu tot pomul...
    si in special cu cei ce se ocupa sa-l intretina ..!!
    Be Blessed!!
  • September 27, 2010 12:13 PM EEST
    La Multi Ani! cu Domnul inainte >:d<...Dumnezeu sa va binecuvanteze in continuare si sa fie de partea voastra!
  • September 27, 2010 12:30 PM EEST
    LA MULTI ANI pomverde DOMNUL SA VA BINECUVINTEZE>:D< >:D< >:D<
  • September 27, 2010 1:23 PM EEST
    mai toata lumea a zis la multi ani, eu nu mai zic... eu intreb direct.. cand taiem tortu?!!
    sa apuc si eu o felie din el :)
  • September 27, 2010 1:35 PM EEST
    la muuulti, muulti ani pomverde!!..>:D<
  • September 27, 2010 1:35 PM EEST
    hehehe :D
    faiin pomu asta verde ..
    si eu cand ma gandesc ca am aproape 2 ani de cand am contul ..cati prietenii mi-am facut :) si cate momente faine am petrecut p site asta :)
    Domnul sa va binecuvinteze echipa pomverde pt tot ceea ce faceti ca sa tineti pomu in viata !! :D

• 0 posts
    September 27, 2010 2:18 PM EEST
    Pomusorul nostru a mai crescut..si in varsta, dar si in calitate/cantitate. :) asta pt ca a fost udat cu apa curata si limpede. A primit si suficient gunoi la radacina pt a creste. Domnul sa binecuvinteze pe toti cei ce se ocupa de pom, si lucreaza la el! :) si Domnul sa faca ca pomul nostru sa aduca muult muult rod spre slava si gloria Domnului! Amin! :)
  • September 27, 2010 2:22 PM EEST

5/12/2009- M-am  saturat sa tot o vad pe sora mea pe pom, si iar pe pom..
    Sa vad si eu ce gaseste ea acolo... Deci mi-am facut cont.
    Prima data am descoperit Trivia. Si jucam doar Trivia, eram "dependent" ma trezeam dimineta pe la 8 si jucam, sa fac puncte.
    Sora mea imi zicea: "ba da vezi ca  are mai multe site-ul asta, nu doar Trivia", mama si ea imi zicea: " ma baiete mai ia o pauza ca ti-a intra in sange jocul asta" :))
    Apoi s-au scos punctele si jucam mai rar. Am inceput sa ma mai plimb, sa descopar mai multe din Pom.  Am inceput sa creez forum-uri, sondaje...
    Am inceput sa cunosc persoane, sa-mi fac prieteni.
    In urma citirii unor forum-uri, comentarii, sondaje am luat hotarari noi, mi-am pus semne de intrebare.
    Deci pentru mine e o mare binecuvantare acest site.
    Am gasit persoane cu care am tinut zile de post si rugaciune, ne incurajam unul pe altul, ne ajutam unul pe altul, nu rugam unul pentru altul.
    Tot o data am gasit persoane cu care am vrut sa vorbesc din/despre Biblie, dar au refuzat...Domnul sa aiba mila!
    Acum sunt moderator, si ma rog Domnului sa nu jignesc pe nimeni, sa fie pace intre toti user-ii...
    Si daca am jignit/suparat pe cineva...va rog sa ma iertati.

La multi ani PomVerde!

• 18 posts
    September 27, 2010 2:25 PM EEST
    semy wrote...
    Pomusorul nostru a mai crescut..si in varsta, dar si in calitate/cantitate. :) asta pt ca a fost udat cu apa curata si limpede. A primit si suficient gunoi la radacina pt a creste. Domnul sa binecuvinteze pe toti cei ce se ocupa de pom, si lucreaza la el! :) si Domnul sa faca ca pomul nostru sa aduca muult muult rod spre slava si gloria Domnului! Amin! :)

Amin! Amin! :) 

Domnul sa te binecuvinteze Geo pt aceasta lucrare si pe toti membrii acestui site care se implica si aduc rod spre slava si gloria Domnului!

• September 27, 2010 3:13 PM EEST
    la multi ani:)
  • September 27, 2010 3:38 PM EEST
    gbuuuuuuuu
  • September 27, 2010 3:42 PM EEST
    GBUUUUUUUUUUUUUUU