Forums » Noutati site

Profile false pe pomverde

• Mă țin de haina Ta
    autor: Nichifor Nicu
    13/10/2021/ ora: 01:20

...  more
  • Religia și credința
    06/10/2021. ora: 23:10
    ...  more
  • Libertate cu miros de dictatură
    04/10/2021....  more
  • https://cumvaplace.ro/inghetata-de-catina/?fbclid=IwAR3-zvoM68uQ...  more
  • Stăteam aseară de vorbă cu câțiva tineri și povesteam despre ace...  more
  • Săculețul cu pietre
    23/09/2021. ora: 19:50
    ...  more
  • Dacă aveți în anturajul vostru sau în familia voastră ( pentru c...  more
  • Caracterul pocăinței
    20/09/2021. ora: 19:20...  more
  • Ţi-ai dori o biserică care să-ţi împlinească nevoile ? Ai dori o...  more
  • A fost un moment în viața mea în care pur și simplu nu mai vedea...  more
  • https://doctormenci.ro/ceai-de-foi-dafin/
    https://doc.ro/sanatat...  more
  • by Gabriel Daniel

A căutat cel rău metode , să prindă tinerii ...  more
  • Să fii onest cu ceea ce ești în fiecare zi .
    Să fii sincer cu fe...  more
  • Prietenia cu Hristos
    24/08/2021. ora: 21:40...  more
  • <br><br><br>Laptop replacement keys can save y...  more
  • Poporul Domnului era de zile-ntregi în teamă
    Căci în război cu f...  more
  • "Câteva mici observații despre politețuri care încep să fie...  more
  • Am auzit o poveste africană. «Într-un sat de munte, s-a construi...  more
  • Mă urmărește de o vreme încoace cuvântul " liniște " ....  more
  • <br><br>What kind of website offers free laptop repl...  more
    • 117 posts
    October 30, 2011 6:33 PM EET
    Ma repet, desi o parte nu va caonvine, este foarte buna decizia, si cum spunea cineva, ca o sa ramaneti fara membri, nu e adevarat....cu cat un site este mai credibil din punctul de vedere al reflectarii realitatii, cu atat va fi mai cautat...Iar faptul ca o parte din membri o sa aleaga sa plece, nu cred ca e chiar o tragedie, de vreme ce niciun membru nu plateste nimic si ia totul de-a gata...cred ca e corect in primul rand din respect, daca nu ca suntem pocaiti, sa ne conformam deciziei luate de admini, si sa fim realisti in ceea ce afisam despre noi...Nimeni nu te obliga sa iti daitoate datele ca sa te trezesti cu "vizitatori" la usa...insa daca treci cum am eu simplu: Mihai, 29 ani, Suceava, nu cred ca e capat de lume nu ?:) Respect pt toti :D
  • October 30, 2011 10:07 PM EET
    ba da e capat de lume Mihai, 29 de ani, Suceava :D
    • 56 posts
    October 30, 2011 10:42 PM EET
    ● Maяy ♥ : Se mai pot folosi astfel de caractere atata timp cat pe langa caractere este un nume care te reprezinta, in cazul tau Mary si este valabil asa.

Mai repet inca o data: Se considera nume false acelea care nu te reprezinta deloc, care nu au nici o legatura cu numele tau adevarat.
    • 29 posts
    October 30, 2011 10:56 PM EET
    hmmm :-? , George incepi sa pui, un pic la punct site-u ;) , cu NOI REGULI :-p
    • 10 posts
    October 30, 2011 11:24 PM EET
    Mai frate, nu va inteleg. De ce comentati aiurea pe aici ? Daca nu va convine, inchideti contul si gata. Daca asta s-a hotarat acum, asta se ia in considera ca fiind cel mai bun lucru pentru acest site si cel mai corect. Nu mai comentati aiurea ca va trageti singuri in jos.
    • 4 posts
    October 30, 2011 11:31 PM EET

ok

This post was edited by ARSENIUM BOCUS at October 31, 2011 5:15 PM EET
  • October 30, 2011 11:33 PM EET
    bu e corect...eu d ce trebuie sa imi schimb numele??? care e rostul???
    • 4 posts
    October 30, 2011 11:58 PM EET

ok

This post was edited by ARSENIUM BOCUS at October 31, 2011 5:15 PM EET
    • 117 posts
    October 31, 2011 12:07 AM EET
    Mda...ca de obicei, cand se vrea ceva bun se incearca compromiterea ideii doar doar se va aplica intr-o forma in care ea sa nu isi mai aiba rostul...incurajez adminii sa ramana fermi si regulile care incurajeaza adevarul si sinceritatea sa ramana necompromise :) Multa pace la toti LD
  • October 31, 2011 1:15 AM EET
    Doamne Ajuta
    • 56 posts
    October 31, 2011 3:50 AM EET
    WANTED (-_-), Daca vrei sa pastrezi un nickname pe langa numele tau, in cazul acesta e valabil.
  • October 31, 2011 9:42 AM EET
    si cum il verifici ce varsta are?....trebe sa trimitem copie dupa buletin?....:-j...sau ce?...
    • 273 posts
    October 31, 2011 9:45 AM EET
    hahaha....tare ...ne implantam un cip pt identificare....
  • October 31, 2011 10:11 AM EET
    vai dar fara judecata sunteti oameni buni care dati comentari aiurea
    cum am vazut cica numa cu jumate de membri o sa ramana site'ul nu cred asta iti garantez eu ca nu o sa fie asa
    si in al 2 rand ce rost are un alt nume unu hazliu sau fals cum se zice nare nici un rost mai bn puneti numele vostru adevarat si gata ce atata galajie
    cu numele vostru adevarat e mai bn ca sincer sa fiu cand citesc aici pe sitre niste nume ciudata nici nu le pot pronunta mi se incalceste limba in gura
    e mai bn cu numele adevarat ca vede lumea ca esti de treaba si prin asta se vede
    • 10 posts
    October 31, 2011 5:25 PM EET
    foarte bine!!
    • 47 posts
    October 31, 2011 9:02 PM EET
    foarte buna decizia...si gata...
  • October 31, 2011 9:36 PM EET
    ´ daph said:
    mda.. io nu-mi pun numele nici de mă plătești. și în mintea mea, eu chiar "locuiesc în Antarctica".. no offence da' nu văd importanța pe care o poate avea locația mea reală ținînd cont că eu nu vreau să mă mesagesc cu cine știe ce disperat de însurătoare.. și în plus îmi petrec timpu' pe pom stînd pe chat unde mă știu toți obișnuiții. da' sper să fiu măcar anunțată prin mail cînd mi se va șterge contu' :-)
    Tu Daph...daca ti-o sterge careva..are de-a face cu mine :)
  • October 31, 2011 10:44 PM EET
    Ma intreb cum puteti verifica daca are sau nu legatura cu numele real!?....oricum, decizia e buna....cine se ascunde, are ceva de ascuns.....sau vrea sa para mai interesant
  • November 1, 2011 11:55 AM EET
    asta-i o prostie:) asta numiti voi sinceritate?:D "lumea asta virtuala ii atat de nesigura" voi care nu va stiti pazi bine voua spatele vreti sa ne acordati noua siguranta?:)
  • November 1, 2011 12:02 PM EET
    baiatul/fata care e anonim,si considera k ii 1 copil al Domnului atunci cand il/o intrebi cine e?...etc va fi sincer cu tine si iti spune...prea "atotstapanitori" vreti sa fiti:D de ce nu ati facut asta de la inceput k sa nu se inscrie membri la site-ul "decat aia care is cum va place voua"(cred k era pustiu pomul) nu akm dupa ce ati castigat teren tot mai mult intrati in pielea omului(tot mai stricti deveniti)...
    • 1155 posts
    November 1, 2011 12:04 PM EET
    zise scortisoara :))
    • 1155 posts
    November 1, 2011 12:05 PM EET
    foarte miscator, de altfel :))
  • November 1, 2011 12:09 PM EET

:)) pai te rog frumos:) imi apar drepturile in ce priveste "intimitatea mea" :-" dak la astia le e frica sa-si expuna "gandurile" mie nu mi-e:)) nu cred k ei ar fi multumiti de decizia asta:)

This post was edited by Un Prieten Vio at November 1, 2011 12:52 PM EET
  • November 1, 2011 12:13 PM EET
    Pentru ca pomul e de scortisoara,hai sa nu o dam afara!:))
    Militam pentru protectia intimitatii!!!
  • November 1, 2011 12:18 PM EET

vreau intimitate si nu mai gasesc ! vreau intimitate si nu mai gasesc ! cei care mai vor... sa ma sustina!:)) x_x

This post was edited by Ionu P at November 1, 2011 12:34 PM EET