Forums » Noutati site

Suspecti pe pomverde ?

• Mă țin de haina Ta
    autor: Nichifor Nicu
    13/10/2021/ ora: 01:20

...  more
  • Religia și credința
    06/10/2021. ora: 23:10
    ...  more
  • Libertate cu miros de dictatură
    04/10/2021....  more
  • https://cumvaplace.ro/inghetata-de-catina/?fbclid=IwAR3-zvoM68uQ...  more
  • Stăteam aseară de vorbă cu câțiva tineri și povesteam despre ace...  more
  • Săculețul cu pietre
    23/09/2021. ora: 19:50
    ...  more
  • Dacă aveți în anturajul vostru sau în familia voastră ( pentru c...  more
  • Caracterul pocăinței
    20/09/2021. ora: 19:20...  more
  • Ţi-ai dori o biserică care să-ţi împlinească nevoile ? Ai dori o...  more
  • A fost un moment în viața mea în care pur și simplu nu mai vedea...  more
  • https://doctormenci.ro/ceai-de-foi-dafin/
    https://doc.ro/sanatat...  more
  • by Gabriel Daniel

A căutat cel rău metode , să prindă tinerii ...  more
  • Să fii onest cu ceea ce ești în fiecare zi .
    Să fii sincer cu fe...  more
  • Prietenia cu Hristos
    24/08/2021. ora: 21:40...  more
  • <br><br><br>Laptop replacement keys can save y...  more
  • Poporul Domnului era de zile-ntregi în teamă
    Căci în război cu f...  more
  • "Câteva mici observații despre politețuri care încep să fie...  more
  • Am auzit o poveste africană. «Într-un sat de munte, s-a construi...  more
  • Mă urmărește de o vreme încoace cuvântul " liniște " ....  more
  • <br><br>What kind of website offers free laptop repl...  more
    • 14 posts
    February 10, 2013 3:20 PM EET
    damariss daca sa privesti mai sus tema nu se intituleaza greseli de ortografie:)
  • February 10, 2013 3:21 PM EET

.....

This post was edited by Deleted Member at February 10, 2013 3:22 PM EET
  • February 10, 2013 3:55 PM EET
    Oricum...pot fi persoane cu un singur cont...si tot sa nu fie profil real (sa puna poze cu altcineva si etc...) asa ca nu stiu cat rezolva chestia asta...
  • February 10, 2013 4:11 PM EET
    EU sunt de accord!!!
  • February 10, 2013 4:12 PM EET
    :))) haha ce tare si deleted member e de accord :)))
    • 2 posts
    February 10, 2013 4:50 PM EET
    eu sunt deacord:P
    • 1 posts
    February 10, 2013 5:07 PM EET
    Da e o idee buna si in felul asta nu o sa mai fie multi de felul acesta banuesc..
    • 98 posts
    February 10, 2013 6:06 PM EET
    Iata un membru cu mai multe conturi..cred ca ar trebui sa fie sterse..http://pomverde.com/profile/beckirebeca
    http://pomverde.com/profile/rebecabecki
    http://pomverde.com/profile/becki91
  • February 10, 2013 7:09 PM EET

"Suspecti" e un nume destul de bun. dar nu ar trebui vizat doar numarul de conturi al unui membru, ci si comentariile asa-zisilor baieti "crestini" lasate la nenumarate poze ale unor fete care care habar nu am ce aveau in cap atunci cand le-au incarcat. Sincer, curentul "Pitzi"de pe facebook se instaleaza si pe acest site. E trist, mai ales daca ne gandim ca sunt cazuri cand si non-crestini isi fac cont, doar ca sa vada care e treaba cu site-ul asta. Si va dati seama ce impresie isi fac atunci cand vad ca si aici e la fel ca in lume, doar ca e ceva mai "mascat". Si asta e tot falsitate, desi mai corect ar fi ipocrizie, sau fatarnicie (ca sa folosim termenul biblic).

• February 10, 2013 8:35 PM EET
    e o idee buna :)
  • February 10, 2013 8:43 PM EET
    Genial !!! like :D
  • February 10, 2013 8:56 PM EET
    are cineva niste mustar? am nevoie pentru sandvis...! ms!
  • February 10, 2013 9:11 PM EET
    AAAhahaah! si faza cu corectatu`... =)) corectatu` greselilor gramaticale! ce penibila! :)). cum frate sa te bagi peste om, daca el asa e educat sa vorbeasca? pei cum as mai face eu diferenta dintre unu` mai destept si altu` mai putin destept...? chestia asta ar distorsiona realitatea! pam pam! :)). mustar chiar n-are nimeni, a? ok, mananc fara! :))
  • February 10, 2013 9:16 PM EET

//

This post was edited by Deleted Member at March 12, 2013 10:43 AM EET
  • February 10, 2013 9:18 PM EET
    Adrian R. said:
    le-am putea spune 'Farisei'... si ar trebuii si sa se poata reclama persoane care dranjeaza, eventual si sa atasam printscreen-uri, am putea cauta nume mai specifice.. nu infractori sau suspecti.. ceva mai biblic

HAhahahahaha! =)))

• 11 posts
    February 10, 2013 9:32 PM EET
    e foarte bine ,dar sunt greu de gasit cei care au 2 sau mai multe conturi mai ales cand se dau altceva decat sunt si ma refer la gen :))
    • 10 posts
    February 10, 2013 10:43 PM EET
    Suspecti..duplicitari.. eu nu inteleg de ce si-ar face unii mai multe conturi, dar nici cu ce deranjeaza....poate cineva si-a uitat parola si si-a mai facut un cont?!
    • 56 posts
    February 10, 2013 10:46 PM EET
    IR : aici este vorba de utilizatorii care folosesc 2 conturi in acelasi timp pe site. Daca tu ti-ai uitat parola de la un cont si ti-ai facut altul este clar ca doar unul folosesti, corect ?
    • 10 posts
    February 10, 2013 11:04 PM EET
    asa este
  • February 10, 2013 11:31 PM EET
    Este o idee foarte buna fratilor...cine are doua conturi nu prezinta incredere ...este suspect de fatarnicie
  • February 10, 2013 11:34 PM EET
    Este o idee foarte buna fratilor...cine are doua conturi nu prezinta incredere ...
  • February 10, 2013 11:36 PM EET
    in fine, vad inutil sa ai 2 conturi si sa te dai 2 persoane diferite, nu stiu la ce ar folosii, adica doamne fereste.. cred ca asemenea persoane au nevoie de rugaciune multa, insa poate ai sunt si persoane cu un comportament neadecvat si ar trebuii sa fie desemnate ca persoane neserioase si puse intr-un blacklist ceva sa ii vada toti, poate se simt si ele in felul asta sa isi schimbe comportamentul
  • February 11, 2013 2:31 AM EET
    eu de exemplu intru eu, si mai doi frati ai mei pe pom de pe acelsi IP :d, ar fi bine cei care administreaza siteul sa se implice mai mult la inbunatatirea Pomului Verde, ca sa dea rod :)

Gbu all!!!
    • 1 posts
    February 11, 2013 12:59 PM EET
    Nu depinde de administratori imbunatatirea..scriptul este cumparat si doar cei care il creaza pot face anumite upgrade-uri. Stiu ca exista plugin-uri pe care le poti cumpara dar sunt destul de scumpe..legat de cei cu mai multe conturi eu personal pe tc si w2h le banez ip-ul si le dezactivez pe ambele..asa ar putea fi si aici.
  • February 11, 2013 1:40 PM EET
    Ser Company said:
    AAAhahaah! si faza cu corectatu`... =)) corectatu` greselilor gramaticale! ce penibila! :)). cum frate sa te bagi peste om, daca el asa e educat sa vorbeasca? pei cum as mai face eu diferenta dintre unu` mai destept si altu` mai putin destept...? chestia asta ar distorsiona realitatea! pam pam! :)). mustar chiar n-are nimeni, a? ok, mananc fara! :))

multumesc pt "e penibila" :) nu sa ma bag sa-l corectez pe fata, ci sa poti edita unele postari care-s mai importante...gen anunturi, poezii, etc... nu in comentarii, sau alte chestii...  :) nu o faci cu rautate ci faci sa arate site-ul mai frumos.