Forums » Noutati site

Suspecti pe pomverde ?

• Mă țin de haina Ta
    autor: Nichifor Nicu
    13/10/2021/ ora: 01:20

...  more
  • Religia și credința
    06/10/2021. ora: 23:10
    ...  more
  • Libertate cu miros de dictatură
    04/10/2021....  more
  • https://cumvaplace.ro/inghetata-de-catina/?fbclid=IwAR3-zvoM68uQ...  more
  • Stăteam aseară de vorbă cu câțiva tineri și povesteam despre ace...  more
  • Săculețul cu pietre
    23/09/2021. ora: 19:50
    ...  more
  • Dacă aveți în anturajul vostru sau în familia voastră ( pentru c...  more
  • Caracterul pocăinței
    20/09/2021. ora: 19:20...  more
  • Ţi-ai dori o biserică care să-ţi împlinească nevoile ? Ai dori o...  more
  • A fost un moment în viața mea în care pur și simplu nu mai vedea...  more
  • https://doctormenci.ro/ceai-de-foi-dafin/
    https://doc.ro/sanatat...  more
  • by Gabriel Daniel

A căutat cel rău metode , să prindă tinerii ...  more
  • Să fii onest cu ceea ce ești în fiecare zi .
    Să fii sincer cu fe...  more
  • Prietenia cu Hristos
    24/08/2021. ora: 21:40...  more
  • <br><br><br>Laptop replacement keys can save y...  more
  • Poporul Domnului era de zile-ntregi în teamă
    Căci în război cu f...  more
  • "Câteva mici observații despre politețuri care încep să fie...  more
  • Am auzit o poveste africană. «Într-un sat de munte, s-a construi...  more
  • Mă urmărește de o vreme încoace cuvântul " liniște " ....  more
  • <br><br>What kind of website offers free laptop repl...  more
    • 14 posts
    February 11, 2013 2:52 PM EET
    MissCh . said:
    Mie mi-ar plăcea să fac parte din echipa pomverde, doar ca să pot corecta greşelile gramaticale :D

Aici te sustin ;)

• February 11, 2013 3:12 PM EET
    DamarisS cu Doi S said:
    MissCh . said:
    Mie mi-ar plăcea să fac parte din echipa pomverde, doar ca să pot corecta greşelile gramaticale :D

Si eu as vrea asta! ;))   Ma "zgârie la ochi" cand vad atatea greseli. Si pe deasupra,ăștia au si gura mare..Ce tot atata....cred ca toti am fost la scoala...

Bravo !!:D

• February 11, 2013 3:22 PM EET
    eu cred ca intram intr-o noua era a contraspionajului...deci denumirea de suspestii ar trebuii inlocuita cu fuctia de agentii dublii....pt ca nu avem de-a face cu o infractiune ci cu o subtilitate din lumea spionajului
  • February 11, 2013 4:42 PM EET
    Cred ca mai degraba ar trebui sa va ocupati voi de "VITEZA MELCULUI TURBAT" cu care se misca site-ul asta nu de alte nimicuri!
  • February 11, 2013 4:45 PM EET
    Mai degraba ar trebui sa va ocupati voi de "VITEZA MELCULUI TURBAT" cu care se misca site-ul asta si de ERORILE DE INTRERUPERE nu de alte nimicuri! Bine ca tot ce nu trebuie observati.....
  • February 11, 2013 7:58 PM EET
    MissCh . said:
    Ser Company said:
    AAAhahaah! si faza cu corectatu`... =)) corectatu` greselilor gramaticale! ce penibila! :)). cum frate sa te bagi peste om, daca el asa e educat sa vorbeasca? pei cum as mai face eu diferenta dintre unu` mai destept si altu` mai putin destept...? chestia asta ar distorsiona realitatea! pam pam! :)). mustar chiar n-are nimeni, a? ok, mananc fara! :))

multumesc pt "e penibila" :) nu sa ma bag sa-l corectez pe fata, ci sa poti edita unele postari care-s mai importante...gen anunturi, poezii, etc... nu in comentarii, sau alte chestii...  :) nu o faci cu rautate ci faci sa arate site-ul mai frumos.

Eu cred ca tu te plictisesti foarte tare.... :)). Pe bune, chiar nu te poti impune asa... Totusi, e democratie... cred!
  • February 11, 2013 8:01 PM EET
    florin ....... said:
    Mai degraba ar trebui sa va ocupati voi de "VITEZA MELCULUI TURBAT" cu care se misca site-ul asta si de ERORILE DE INTRERUPERE nu de alte nimicuri! Bine ca tot ce nu trebuie observati.....
  • February 11, 2013 8:30 PM EET
    MissCh . said:
    Şi mai sunt unii băieţi care vb urât... Ar trebui să verificaţi ip-ul şi d p acel ip să nu îşi mai facă alt cont.

pai din pacate mai sunt si fete care vorbesc urat nu numai baieti :)))

• February 11, 2013 8:39 PM EET
    florin ....... said:
    Cred ca mai degraba ar trebui sa va ocupati voi de "VITEZA MELCULUI TURBAT" cu care se misca site-ul asta nu de alte nimicuri!
  • March 7, 2013 5:30 PM EET

Greseli sunt si vor mai fi inca, pentru ca asa este natura umana, supusa greseli:):):

• March 12, 2013 10:28 AM EET

Cate ati primit mesajul asta?

"buna sper ca nu deranjez as dori sa te cunosc daca se poate?cred ca esti o fata cu mult bun simt modesta si plina de viata sper ca nu te-am deranjat Imi permiti sa-ti rapesc cateva clipe ? Niste ochi si niste buze asa superbe (si nu numai) ... la o domnisoara asa frumoasa! Sa nu ti le schimbi ....Sa le pastrezi asa ... Nu stiu daca o sa primesc vreun raspuns inapoi (poate din cauza ...ma gandesc), dar nu am putut sa trec si sa nu-ti remarc profilul .... Uneori ai nevoie de dragoste, uneori ai nevoie de singuratate, uneori de zi, alteori de noapte, uneori de frig , uneori de caldura… dar, intotdeauna, ai nevoie de un prieten drag care imparte cu tine singuratatea, tristetea, dar si bucuria si fericirea. NU UITA! BUCURATI-VA DE CEI CE SUNT LANGA VOI! im place de profilu tau vreau sa stiu mai multe despre tine sunt bonlav,caut relatie ptr casatorie cine doreste ma poate gasi pe mess am acelasi id...vreau o relatie serioasa cu o femeie.. imi placi esti frumoasa .doresc o relatie serioasa cu tine    35 Giurgiu    rog frumos dami si mie id-ul tau        PENTRU MINE CONTEAZA DOAR SUFLETULATATA. NU SPORT TRADAREA GELOZIAACOOOUL VILOENTA NU LE SUPORT PUN SUFLET IN RELATIE SUNT FOARTE SENSBIL SUFLESTIT ROMANTIC IUBESC COPII IMI DORESC COPII MA  CAUT DRAGOSTE DIN SUFLET EXCLUS AVENTURILORVITOARE"

• 98 posts
    March 12, 2013 2:37 PM EET

:))) eu:D

• March 12, 2013 2:40 PM EET

si eu:))cu asta am fost primita pe pomverde:)))initial ma gandeam ca..totusi..elaborat si inteligent mai e si asta:))dupa...mi-am dat seama ca e pur pt matrimoniale:))

• March 13, 2013 11:22 PM EET
    :))))
    mie mi se pare ok mesajul, dar nu de pus pe pom :)
    insa ...sunt unii (pot da si nume) care vb ffff urat...
    • 2 posts
    March 13, 2013 11:34 PM EET

da niste nume:P

• March 13, 2013 11:38 PM EET

pf, intersant:)))

• March 13, 2013 11:38 PM EET

ce mai face Panti mincinosu?:D:D:)))

• March 13, 2013 11:48 PM EET

eu consider ca intre crestini nu ar terbui sa fie astfel de certuri pe niste lucruri banale nu isi au rostul asa cred eu  noi ar tebui sa ne ingrijim de viata noastra spiritual pt ca Dumnezeu nu ne va cere socoteala de cate greseli gramaticale am corectat pe acest site si pe toata lucrarea pe care am fc pe viata pe care am trait-o asa ca va rog nu va mai certati si nu mai aveti suspiciuni si cel care are 2 conturi sa-i fie rusine pt ca este fals si ca ii este rusine ku el si se acunde sub  o alta identitate

• March 13, 2013 11:51 PM EET

"edy"...esti copil:))ar trebui sa dormi acum...

• March 14, 2013 12:01 AM EET

nu incaaa si ce dak sunt copil ce nu am voie sa imi exprim opinia??

• March 14, 2013 12:08 AM EET

:)))tocmai de aceea am spus ca esti copil...numai un copil ar intelege asta din ce am spus mai sus:))iti poti exprima opinia..de asta nu a spus nimeni nimic,restul e can-can

• 6 posts
    April 21, 2013 6:42 PM EEST

:)))

• 6 posts
    April 21, 2013 6:49 PM EEST

Miar face placere sa fac pater din echipa pomverde !

VA SUSTIN CU ACEASTA IDEE!

• 6 posts
    April 21, 2013 6:50 PM EEST
    Roxana Iacob said:

Miar face placere sa fac parte din echipa pomverde !

VA SUSTIN CU ACEASTA IDEE!

• 6 posts
    April 21, 2013 6:52 PM EEST
    tania G 

This post was edited by Roxana Iacob at April 21, 2013 6:56 PM EEST