Forums » Noutati site

Suspecti pe pomverde ?

• Mă țin de haina Ta
    autor: Nichifor Nicu
    13/10/2021/ ora: 01:20

...  more
  • Religia și credința
    06/10/2021. ora: 23:10
    ...  more
  • Libertate cu miros de dictatură
    04/10/2021....  more
  • https://cumvaplace.ro/inghetata-de-catina/?fbclid=IwAR3-zvoM68uQ...  more
  • Stăteam aseară de vorbă cu câțiva tineri și povesteam despre ace...  more
  • Săculețul cu pietre
    23/09/2021. ora: 19:50
    ...  more
  • Dacă aveți în anturajul vostru sau în familia voastră ( pentru c...  more
  • Caracterul pocăinței
    20/09/2021. ora: 19:20...  more
  • Ţi-ai dori o biserică care să-ţi împlinească nevoile ? Ai dori o...  more
  • A fost un moment în viața mea în care pur și simplu nu mai vedea...  more
  • https://doctormenci.ro/ceai-de-foi-dafin/
    https://doc.ro/sanatat...  more
  • by Gabriel Daniel

A căutat cel rău metode , să prindă tinerii ...  more
  • Să fii onest cu ceea ce ești în fiecare zi .
    Să fii sincer cu fe...  more
  • Prietenia cu Hristos
    24/08/2021. ora: 21:40...  more
  • <br><br><br>Laptop replacement keys can save y...  more
  • Poporul Domnului era de zile-ntregi în teamă
    Căci în război cu f...  more
  • "Câteva mici observații despre politețuri care încep să fie...  more
  • Am auzit o poveste africană. «Într-un sat de munte, s-a construi...  more
  • Mă urmărește de o vreme încoace cuvântul " liniște " ....  more
  • <br><br>What kind of website offers free laptop repl...  more
    • 6 posts
    April 21, 2013 6:52 PM EEST

fd

This post was edited by Roxana Iacob at April 21, 2013 6:55 PM EEST
    • 6 posts
    April 21, 2013 7:02 PM EEST

Are mare dreptate Edy Alexandra S.

• April 26, 2013 10:01 PM EEST
    Ursaciuc Ovidiu said:
    dar care e scopul sa ai 2 sau mai multe conturi pe acest site?
    Pai, in primul rand de pe unul spionezi si de pe celalalt ... postezi lucruri interesante si crestine . Parerea mea.
    • 3 posts
    May 10, 2013 5:12 PM EEST
    George Coca said:

Ce spuneți de o pagină numită "Suspecți" unde se vor afișa acei utilizatori care au 2 sau mai multe conturi pe pomverde. Dacă aveți un nume mai bun decât "Suspecți" ideeile sunt bine venite. Deasemenea și alte ideei sunt bine venite pentru a lupta împotriva falsității.

Va mulțumim pentru colaborare.

* De asemenea .

*idei .

• 8 posts
    May 15, 2013 10:20 AM EEST
    Vreau sa va spun ca, pe data de 6 iulie sunt invitat la nunta prietenilor mei, care sau cunoscut pe Pomverde. Deci amândoi deţineau câte 2 conturi. Se verificat unul pe celălalt, se supuneau la anumite teste..etc. Si uite asa aştept sa merg la nuntă..:)):)). Bineînteles caz excentric!
    • 29 posts
    May 16, 2013 12:30 AM EEST

David DaviD !!! tu incurajezi casatoriile prin intermediul pomVerde man? :-? sau ce ai vrut sa afirmi ???

• 8 posts
    May 16, 2013 11:09 AM EEST
    @un crestin. Întâi, gândeste.te care este scopul de a avea două conturi, bineinteles drept altă persoană? Apoi , cel de.al doilea drept altă persoană (alt nume, alte poze..etc) cu ce scop l.ar folosi? Ma gîndesc ca, cu toţi avem acelaşi răspuns.. atunci?
    Sunt peste 50% din utilizatori care isi doresc, sau poate speră, de ce nu, la o eventuală găsire a " jumataţi".
    Trăim in epoca timpului, Anul 2013, unde avem Facebook, twitter, hi5..etc. Nu mai e vremea când mergeam cu grupul de tineri de la o biserică la alta si cunoşti.ai tineri noi..etc.
    • 29 posts
    May 18, 2013 12:14 AM EEST

poi daa man de acord cu tine:p in unele lucruri;) ...dar  nu cred ca Coca G. a facut pomVerde-le asta site de matrimoniale:D , e parerea mea:p David DaviD   

• 8 posts
    May 18, 2013 12:27 AM EEST

@un crestin, Crezi ca e asa greu sa ai 2 conturi, sa folosesti 2 ip diferite? si nu te va depista nimeni, iti garantez. E usor sa vb Despre asa ceva, e greu sa punem in practica! Cred ca doar cei de la adwords google isi permit un asemenea program, de depistat IP, ma rog..

Prietene lumea a evoluat. Ai auzit de nunta pnv? :)):))

• 29 posts
    May 18, 2013 12:34 AM EEST

maa man ! tu ai citit bn ce com. am lasat? dc tot raspunzi cu aiureli man:( ??? fi mai concret in afirmatiile tale;)

• 8 posts
    May 18, 2013 12:39 AM EEST

De ce vorbim aici de matrimoniu? sau simplu faptul ca spusesem legat de prieteni mei care urmeaza sa se casatoreasca, te-a dus gandul la matrimoniu?

• May 18, 2013 11:08 AM EEST
    Scr Mihai said:

"Suspecti" e un nume destul de bun. dar nu ar trebui vizat doar numarul de conturi al unui membru, ci si comentariile asa-zisilor baieti "crestini" lasate la nenumarate poze ale unor fete care care habar nu am ce aveau in cap atunci cand le-au incarcat. Sincer, curentul "Pitzi"de pe facebook se instaleaza si pe acest site. E trist, mai ales daca ne gandim ca sunt cazuri cand si non-crestini isi fac cont, doar ca sa vada care e treaba cu site-ul asta. Si va dati seama ce impresie isi fac atunci cand vad ca si aici e la fel ca in lume, doar ca e ceva mai "mascat". Si asta e tot falsitate, desi mai corect ar fi ipocrizie, sau fatarnicie (ca sa folosim termenul biblic).

• May 18, 2013 11:18 AM EEST

de ce pe facebook mesajele se trimit cu viteza a cincea, iar de aici cu viteza luminii stinse? imbunatatiti macar lucrul asta si mai vedem. apropo...si eu am 2 conturi...cel putin...ce o sa-mi faceti? :p

• 8 posts
    May 18, 2013 11:28 AM EEST
    M.as bucura sa.l văd si pus in practică acest "proiect", sincer. Dar cred ca putem face o mica comparatie. In Biserică poate sa intre orisicine doreşte, dar sa respecte regulamentul. Exact la fel este si aici, este bine venit oricine, numai sa nu uite de regulament. Trebuie aplicat regulamentul in modul cel mai serios! Parerea mea..
  • May 26, 2013 1:18 AM EEST

Eu recent am implementat asta pentru un site si treaba e foarte simpla.

Ce am facut nu interfereaza cu site-ul decat foarte putin, nu e nevoie sa umblam in codul site-ului ci doar adaugam undeva pe pagina un iframe invizibil mic de tot.

Si ala are link la o pagina care atunci cand se incarca ia Id-ul si IP-ul pesoanei care l-a incarcat. Am observat ca site-ul e in PHP (eu sunt programator pe ASP) insa nu e asta o problema pentru ca id-urile am vazut ca se  pot lua cu JS de pe pagina (en4.user["viewers"]["id"]) :)

Daca chiar doriti sa puneti in aplicare v-as putea ajuta cu cea mai mare placere.

• June 22, 2013 11:24 AM EEST
    David DaviD said:
    @un crestin. Întâi, gândeste.te care este scopul de a avea două conturi, bineinteles drept altă persoană? Apoi , cel de.al doilea drept altă persoană (alt nume, alte poze..etc) cu ce scop l.ar folosi? Ma gîndesc ca, cu toţi avem acelaşi răspuns.. atunci? Sunt peste 50% din utilizatori care isi doresc, sau poate speră, de ce nu, la o eventuală găsire a " jumataţi". Trăim in epoca timpului, Anul 2013, unde avem Facebook, twitter, hi5..etc. Nu mai e vremea când mergeam cu grupul de tineri de la o biserică la alta si cunoşti.ai tineri noi..etc.

• July 18, 2013 11:37 PM EEST

cum ramane cu ''suspectii''? :)

• 26 posts
    August 14, 2013 10:32 PM EEST
    Iosif Dumitru said:

apropo...si eu am 2 conturi...cel putin...ce o sa-mi faceti? :p

ce tare esti! dar ti-au facut ceva astia?

• 26 posts
    August 14, 2013 10:34 PM EEST

si da! si eu am avut o gramada de conturi pe pomverde. pe asta abia acuma intru pentru ca m-am saturat de altele....

• August 17, 2013 11:51 PM EEST
    Iosif Dumitru said:

de ce pe facebook mesajele se trimit cu viteza a cincea, iar de aici cu viteza luminii stinse? imbunatatiti macar lucrul asta si mai vedem. apropo...si eu am 2 conturi...cel putin...ce o sa-mi faceti? :p

• 2 posts
    February 1, 2015 11:48 PM EET

Eu as da denumirea "lista neagra" sau eventual un alt topic ..in care sa fie trecuti/trecute toti cei ce abuzeaza ,hartuiesc,flirteaza,au limbaj licentios,fac glume de prost gust 

• June 14, 2015 4:36 PM EEST
    .
    This post was edited by Deleted Member at July 18, 2015 1:07 PM EEST
  • August 5, 2015 10:59 AM EEST

[blockquote][b]Darius . said:[/b]

Eu as da denumirea "lista neagra" sau eventual un alt topic ..in care sa fie trecuti/trecute toti cei ce abuzeaza ,hartuiesc,flirteaza,au limbaj licentios,fac glume de prost gust 

[/blockquote]

Flirteaza? serios? Ca tu ce faci pe situ asta? Oferi support pentru cei cazuti?

• April 4, 2016 4:38 PM EEST

[blockquote][b]Damaris Volo said:[/b]

MissCh . said:
    Mie mi-ar plăcea să fac parte din echipa pomverde, doar ca să pot corecta greşelile gramaticale :D

Si eu as vrea asta! ;))   Ma "zgârie la ochi" cand vad atatea greseli. Si pe deasupra,ăștia au si gura mare..Ce tot atata....cred ca toti am fost la scoala...

[/blockquote]

si eu daca stau mai rau cu gramatica sa inteleg ca nu mai am voie sa postez aici? intrebarea  e pentru Damaris Volo

• June 18, 2016 2:53 PM EEST

spioni in devenire:))