Forums » Lucruri Interesante

Players be like..

• <br>There is no privacy in prison.<br>Within minutes...  more
  • <br>Watch **** - best of onlyfans compilation, <a href=...  more
  • When you were younger, you have lengthy, high quality locks whic...  more
  • If you've got acid reflux disease in the past, you're aware of h...  more
  • <br> Share via email<br>Published: november 17, 2022...  more
  • We all know someone that performs baseball, however they might n...  more
  • Este o întreagă toamnă la tine în suflet. Vântul ţi-a spulberat ...  more
  • Do you want to boost your soccer video games? Perhaps you are ju...  more
  • Many individuals perform baseball for your entertaining from it ...  more
  • <br>Moscow amateur stripper wants <a href="https:/...  more
  • Why are saket girls on trend?<br>Well, to put it bluntly, ...  more
  • <br> The main plot line of this series hides such eighteen...  more
  • <br>חבר שלי עורך מסיבת רווקים עם חשפנית. מה באמת נעשה במסי...  more
  • Is acid reflux disorder placing a damper on your own lifestyle? ...  more
  • S-a dus încă un August din acest an spre alte zări. M-am gândit ...  more
  • Should you suffer from acid reflux disorder, you probably know h...  more
  • <br><p> Thanks to the nature of the procedure, <a...  more
  • Nourishment is essential in our everyday day-to-day lives. Whate...  more
  • <br><p> Mumble bumble is a children's animated telev...  more
  • Sometimes you may feel like you would like to start off exercisi...  more
  • June 9, 2018 10:04 AM EEST
    Era o tipa care s-a cuplat cu un baiat mai smecheras.. si se face ca il schimba ea cum stie, de-ajunge ala cuminte si apoi pleaca, parasindu-l cu replica: "nu mai esti barbatul de care m-am indragostit odata..".

E de o mare notorietate faptul ca desi femeile vor familisti cuminti, cu job decent si devreme acasa, se umezesc instant in preajma masculilor plini de testosteron, badarani, violenti, jignitori si neloiali.

Fetele "player", jucatoare, "mor" pe propriul stil si pe muzica lor, caci de obicei dau peste un alt "jucator", asemenea lor, care se joaca cu ele pana se plictiseste... dar "playerul" niciodata nu le va putea oferi ce-si doresc ele cel mai mult.. si anume "iubire adevarata".. ( plus vila in Monaco, vacante saptamanale in Tenerife si 30cm de dragoste, dar astea sunt detalii, ne oprim totusi la iubirea adevarata), pentru ca ei fac orice sa intre in gratiile lor, apoi dupa ce obtin ce isi doresc, dupa ce se pune femeia pe tava, el isi continua jocul pe alte "terenuri".

Un barbat care stie sa curteze o fata si sa o faca sa ii pice in .. palma este unul care si-a dobandit experienta pe multe alte femei, pe principiul asta, logic ar fi ca cei care sunt mai ciudati si incearca intr-un mod mai subtil, pe stil mai de amator, sa "combine" o tipa sa fie mai apreciati.. mai ales intr-un mediu crestin, dar lumea e de fapt cu susul in jos si speranta logicii si rationamentului se diminueaza intr-un mod alarmant de accelerat.
    Cu siguranta ca atata timp cat se dau barbatii la ele vor simti ca au optiuni.. si clar ca se simte bine sentimentul, le e placut sa fie curtate si dorite permitandu-si sa fie arogante si fara scrupule in atitudine, dar jucatorii sfarsesc tot de mana jucatorilor, doar ca se prind mai tarziu de asta.

Pe langa acestea, oricum majoritatea fetelor sunt chinuite mereu de ganduri complexe.. si langa oricine ar fi sunt coplesite de ideea ca ar fi putut obtine mai mult de la viata cu altul - poate asa o si fi, mereu se poate mai bine, dar nu prea reusesc sa se bucure de ce au niciodata..

[inspiratie din: "Enchanted Love" de Marianne Williamson]
    • 20 posts
    December 13, 2020 8:28 PM EET
    ideea mea e ca multe vor tipi gen ,, payers,, ca sa se ajunga material insa nu tin cont si de inima.... inima e singura de care ar trebui sa tinem cont intr-o relatie , restul nu conteaza caci unde e fericire si iubire locul si situatia nu mai conteaza.
  • December 14, 2020 2:12 AM EET
    Alis ai dreptate, într-o relație trebuie să ținem cont doar de inimă, ea este cel mai important organ al nostru. Păcat că nu are și neuroni, este doar un muschi programat de Dumnezeu să bată ca un ceas, 70-80 de ani.:(
    Dar Cel ce a creat-o zice despre ea : ”Inima este nespus de înșelătoare și deznădăjduit de rea. Cine poate s-o cunoască? Eu, Domnul, cercetez inima și cerc rărunchii, ca să răsplătesc fiecăruia după purtarea lui, după rodul faptelor lui.”
    Ei bine dar și inima are ceva bun, te duce pe un drum întortocheat și cu tot felu de obstacole și fără posibilitate de întoarcere. De unde, numai Dumnezeu mai poate salva aceea persoană.
    Concluzie simplă. Urmează-ți inima, la capătul drumului și al puterilor te vei întîlni cu Dumnezeu !
  • December 14, 2020 2:39 AM EET
    Iar cît despre Marianne Williamson și ...” Iubirea Fermecată” . Ar trebui să fim mai toleranți cu ea să nu-i judecăm noi ficțiunea literară. Ar fi bine să încredințăm opera literară, cît și pe autoarea ei, unui complet de judecată, de la spitalul de neuro-psihiatrie. Binențeles în compania persoanei care ș-a permis să scrie acest sondaj.