Forums » Cum si când să îmi aleg partenerul de viață

Pentru baieti: ce va deranjeaza la unele fete?

• O umbră-i omul pe pământ
    autor: Nichifor Nicu
    18/05/2020/ ora: 1...  more
  • An article about the differences between love and lust hardly se...  more
  • Salutare oameni, doresc sa recomand tuturor oamenilor interesati...  more
  • Pe zi ce trece se simte o nerăbdare în societate și am o stranie...  more
  • Hear what Jesus says about divorce and remarriage. The clause &a...  more
  • Anii 30 d.Hr, primăvara. O zi ce părea obișnuită pentru mulți s-...  more
  • Există ceva neatins de virus, neatins de arme, de foc, de tsunam...  more
  • Cugetând într-o seară, m-am mâhnit în sinea mea înțelegând o rea...  more
  • Cine sunt ei?
  • Un profesor se plimba prin fața tablei în timp ce preda clasei d...  more
  • Azi m-am gândit să vă scriu voua, oameni care ați simțit cât de ...  more
  • Lipește-ți viața de Scriptură
    25/03/2020. o...  more
  • 3 Adevăruri încurajatoare de amintit când lucrurile se precipită...  more
  • -
  • Robia amvonului

Avem frați ce nu renunță l...  more
  • Poți fugi dar nu te poți ascunde
    28/02/2020...  more
  • Studiile arată că o femeie abea la al 6-lea selfie pare a fi cât...  more
  • Sa mergem pe munte unde Isus a luat trei ucenici,Petru,Iacov si ...  more
  • Într-o zi un băiat văzându-și vecinul că este plin de succes, de...  more
  • Unul din cei mai creativi și îndrăgiți scriitori, Mark Twain, mu...  more
    • 56 posts
    August 7, 2009 2:38 PM EEST

Va invit sa scrieti aici ce anume va deranjeaza la unele fete ce fac parte din biserica voastra sau din cercul vostru de prieteni/cunoscuti...

• August 7, 2009 4:24 PM EEST
    hmm...nu a scris nimeni nimic..deci inseamna ca nu ii deranjeaza nimic
    • 1 posts
    August 7, 2009 7:49 PM EEST
    de ce nu intrebi mai degraba fetele ce le deranjeaza la voi baieti? ca doar tu esti baiat...
    • 48 posts
    August 8, 2009 5:37 PM EEST
    haha... asta ii tare... hmmm. ce nu-mi place la unele dintre ele...
    trebuie sa ma gandesc un pic inainte.. :))...
  • August 9, 2009 6:05 PM EEST
    akm le e rusine sa scrie:)))
    • 45 posts
    August 14, 2009 5:26 AM EEST
    i love everything about fete
    jk...well poate sunt unele lucruri...but i am willing work with those"
  • August 14, 2009 5:39 AM EEST
    la baieti li rusinesa zica amu sau nush ce..da eu am auzit dela mai multi baietzi ca lor nu le place daka fetele se tot plang ca is prea grase..prea slabe prea nush cum..ei vor o fata care sa fie sigura de ea:d ce ziceti baieti? e adevarat?:D
  • August 14, 2009 6:32 AM EEST
    :))...haideti baieti...:))..So nu mi place o fata:care este duplicitara..... o fata careia ii place sa se joace cu pocainta......o fata care se da tot timpul pe langa baieti(eu le spun "pisici":p...)...o fata care rade mult si face glume proaste doar ca sa iasa in evidentza......o fata care crede ca la biserica te poti imbraca asha cum se imbraca......astia care merg in cluburi, discoteci...s.a......poate mai sunt si altele dar nu-mi vin in minte acm;)):p
    • 56 posts
    August 14, 2009 6:42 AM EEST
    Nu imi place la o fata care se da mare cu prostiile care o facut (cand era in lume) in trecut fiind drept o fata "pocaita". Ah si nu imi place la o fata cand vorbeste cu mancarea in gura :D
    • 1 posts
    August 14, 2009 7:38 PM EEST
    =))) ce tare esti george :)))) nuti place sa vb cand are gura plina :)) haideti baietzi.. mai dativa drumu.. ca stim ca mai sunt multe chesti care nu va plac :P
    • 56 posts
    August 15, 2009 6:14 AM EEST
    Ah si mi-am mai adus aminte de alt lucru, asta mi s-o intamplat mie o data :)). Deci sa stai la masa si o fata sa incerce sa faca "foot flirt" , oh God ce naspa m-am simtit!!!! :-s :-s nu stiam cum sa imi trag picioarele si sa imi mut scaunu, my God! tare naspa o fost! :( 

si cine nu stie ce inseamna "foot flirt" va las aici o poza :

• August 17, 2009 1:15 PM EEST
    oricum n`o sa se schimbe :-??, deci sa-ti doresti sa descoperi defectele fetelor e la un pas de misoginism :D
  • August 17, 2009 6:10 PM EEST
    hehhee:)))
    imi place de unii dintre voi k sunteti sinceri:))))
    mai ales u george:)))
  • August 17, 2009 6:16 PM EEST
    nu le plac baietilor mai multe lucruri la fete da nu se prea spune:))
    oricum,cred ca tre facut si alt subiect,ce nu le place fetelor la baieti:))
    va spun eu ca o sa va surprinda cate lucruri spun fetele=))
  • August 17, 2009 6:18 PM EEST
    fetele spun lucruri traznite?!:)))
    dar...unele sunt Adevarate:)))
    yeah:))
  • August 19, 2009 1:51 AM EEST
    nu imi plac fetele care se lauda cu fostele cuceriri si tot timpul si cele care cred ca au toti baietii la picioare..
  • August 20, 2009 2:29 PM EEST
    "un misogin este un barbat care uraste femeile la fel de mult pe cat se urasc ele intre ele."
    ... am observat ca fetele vorbesc foarte dur una despre alta, si imediat cand se intalnesc parca's cele mai bune prietene ... si fie oare adevarat? Va "inghititi" mai greu, voi intre voi?

p.s. nu is misogin
  • August 22, 2009 12:13 AM EEST
    nu imi plac fetele care au parere de sine mai inalte de cat cea reala, dar daca intrebi o fat cine esti tu putine au raspuns clar si cel mai des fac o legatura ...Isus...
  • August 27, 2009 10:53 AM EEST
    ok..sa zic si eu?!?pai sa vdem.fetele astea:recunosc cam greu ca si ele gresesc. si nu is perfecte si sa nu mai vb de faptul ca unele NU SE SUPUN si inverseaza rolurile...astai chiar impotriva Cuv.si mno unele is ciudate(ce sa le faci)
  • August 27, 2009 10:57 AM EEST
    da..si ce urat din partea lor sa...ragaie.asta i chiar naspa.si mno mie imi place ca o fata sa fie FATA, nu baiat sau altceva
  • August 28, 2009 1:11 PM EEST
    Sunt de acord cu Budu. Nu imi plac fetele care "simuleaza". Adica,,,, fetele cu dubla personalitate, cele care se joaca de-a venitul la biserica.
  • August 28, 2009 5:18 PM EEST
    Nu imi place o fata[singural...] care sa privevasca la exterior... nu imi place oricine persoana care face asa ceva.... sa priveasca doar la exterior...
  • September 9, 2009 6:49 PM EEST
    ce ma deranjeaza pe mn la fete? ca se fak,ca nu le intereseaza, ca incearca sa para asha indiferente,ca le plac sa se joace cu tine...
  • September 10, 2009 3:16 AM EEST
    "un misogin este un barbat care uraste femeile la fel de mult pe cat se urasc ele intre ele."
    ... am observat ca fetele vorbesc foarte dur una despre alta, si imediat cand se intalnesc parca's cele mai bune prietene ... si fie oare adevarat? Va "inghititi" mai greu, voi intre voi?

p.s. nu is misogin
  • September 10, 2009 3:19 AM EEST
    Make up! A incerca sa se faca mai frumoase decit lea facut Dumnezeu, atunci ce mai zici de creatia Domnului?