Forums » Cum si când să îmi aleg partenerul de viață

Pentru baieti: ce va deranjeaza la unele fete?

• O umbră-i omul pe pământ
    autor: Nichifor Nicu
    18/05/2020/ ora: 1...  more
  • An article about the differences between love and lust hardly se...  more
  • Salutare oameni, doresc sa recomand tuturor oamenilor interesati...  more
  • Pe zi ce trece se simte o nerăbdare în societate și am o stranie...  more
  • Hear what Jesus says about divorce and remarriage. The clause &a...  more
  • Anii 30 d.Hr, primăvara. O zi ce părea obișnuită pentru mulți s-...  more
  • Există ceva neatins de virus, neatins de arme, de foc, de tsunam...  more
  • Cugetând într-o seară, m-am mâhnit în sinea mea înțelegând o rea...  more
  • Cine sunt ei?
  • Un profesor se plimba prin fața tablei în timp ce preda clasei d...  more
  • Azi m-am gândit să vă scriu voua, oameni care ați simțit cât de ...  more
  • Lipește-ți viața de Scriptură
    25/03/2020. o...  more
  • 3 Adevăruri încurajatoare de amintit când lucrurile se precipită...  more
  • -
  • Robia amvonului

Avem frați ce nu renunță l...  more
  • Poți fugi dar nu te poți ascunde
    28/02/2020...  more
  • Studiile arată că o femeie abea la al 6-lea selfie pare a fi cât...  more
  • Sa mergem pe munte unde Isus a luat trei ucenici,Petru,Iacov si ...  more
  • Într-o zi un băiat văzându-și vecinul că este plin de succes, de...  more
  • Unul din cei mai creativi și îndrăgiți scriitori, Mark Twain, mu...  more
    • 9 posts
    September 3, 2010 8:35 PM EEST
    MDA ... CE SA ZIC ... AM CITIT TOATE RASPUNSURILE. LE-AM CITIT SA VAD CE NU LE PLACE BAIETILOR LA UNELE FETE ... DACA FAC PARTE DIN ACELE FETE .. SI SA STIU SA MA CORECTEZ SAU SA INCERC SA NU FAC CE NU LE PLACE CE VAD EU CA NU E BN ... DUMNEZEU SA VA BINECUVINTEZE PE TOTI ...RECUNOSC K NU SUNT ASA DE POCAITA CUM AR TREBUI DAR MA STRADUIESC ... DUMNEZEU SA NE AJUTE PE TOTI SA NE STARDUIM ... DUMNEZEU SA FIE CU FIECARE DINTRE VOI... BYE :):):)
  • September 3, 2010 11:46 PM EEST
    mnoa..ce sa zic:)))

baietilor:)

SPUNETI TOT CE AVETI PE INIMA:)):)))
  • September 8, 2010 5:06 PM EEST
    tovarasu wrote...
    "alaea care sforaie noaptea sa nu le vad in fata ))))))))))))"

cred ca asta o sa aflii dupa ce te casatoresti...:))...si s-ar putea sa fie cam tarziu:D
  • September 8, 2010 9:01 PM EEST
    :-??hmmm....nu imi place la cateva fete care sunt fitzoase.......sau tot timpul vine cu decolteu si tot timpul se apleaca ca sa arate la baieti ce numar au la sutien sau cum se zice.....sau fusta mini la biserica si se pun intr-o pozite ca sa arate la baieti ce culoare au boxeri...pentru al 2-lea raspuns care tr sa vil dau mai tr sa ma gandesc unpic....cred ca e deajuns de inceput:))...am spus ce am avut de spus sper sa nu se supere nimeni:p
  • September 10, 2010 10:11 AM EEST
    e clar....la unele nu la toate....mno fitzoase si ele care mai de care...la bise vin cu haine de parca ar fi parada modei....:)))) etc
  • September 10, 2010 11:28 AM EEST
    pai unele fete sunt mincinoase,fitzoase..se cred tare frumoase si asteapta ca baiatu sa le cada la picioare si au gura mare..mereu taca taca taca
    • 27 posts
    September 13, 2010 3:37 AM EEST
    eu nu zic nimic ce am pe inima mea. zic ce am pe inima altora : lasati victimismul si facutul pe-a mironositele si cateodata ar fi bine sa mai ziceti si adevaru :(
  • September 14, 2010 6:15 AM EEST
    -.-
    • 2 posts
    September 20, 2010 3:39 AM EEST
    sincer nu pot sa zic ca numi place nik la o fata imi place foare mult.. dar cel mai importat lucru pe care numi place la o fata este caci de multe ori nu il au pe Dumnezeu in viata lor.. nu toate fetele sunt asa baietilor ci mai degraba noii suntem asa..... eu unul va zic pt ca stiu cum suntem noii baieti.. de ce ne ascundem dupa fete false.. de ce nu putem fi sinceri cu fetele? voi credeti ca asta le place la fete baieti mincinosi si numai cu fitze in noii si numai cu minciuni si vrajeli.. hai sa fim seriosi baietilor pt ca asta e adevarull.. trb sa ne schimbam sa ne trezim din lumea noastra sa ne trezim la realitate.. ai adevarat caci unele fete sunt fitzoase si nu sunt sincere, mincinoase. nu toate ci unele... si eu va mai zic ceva baietilor.. cand e vorba de placut fete tot timpul ne uitam dupa printesa din povesti.. pe cand trb sa ne uitam la inima lor nu la sani si fund scz ca zic asta... placerile sunt de o clipa dar sa vedeti dupaia undwe ajungem cu astea...... lasati baietilor sarutatul , mangaiatul si chesti dinastea.. fiti sinceri pt caci asta e adevarul suntem o rusine pt acest popor scz daca am suparat pe careva si daca lam facut sa se simta prost dar sincer va zic as vrea sa fiu fata nu baiat
  • September 27, 2010 6:49 PM EEST
    poi ar fii multe
    ce ma deranjeaza pe me mai mult ii faptu ca se cred mature si de fapt multe dintre ele nu experimentat multe lucruri.Apoi faptu ca se dau mari(no upset).Cam asta as avea io de spus
  • September 27, 2010 6:49 PM EEST
    poi ar fii multe
    ce ma deranjeaza pe me mai mult ii faptu ca se cred mature si de fapt multe dintre ele nu experimentat multe lucruri.Apoi faptu ca se dau mari(no upset).Cam asta as avea io de spus
  • September 27, 2010 6:50 PM EEST
    fitele
  • September 28, 2010 2:33 AM EEST
    David53 wrote...
    sincer nu pot sa zic ca numi place nik la o fata imi place foare mult.. dar cel mai importat lucru pe care numi place la o fata este caci de multe ori nu il au pe Dumnezeu in viata lor.. nu toate fetele sunt asa baietilor ci mai degraba noii suntem asa..... eu unul va zic pt ca stiu cum suntem noii baieti.. de ce ne ascundem dupa fete false.. de ce nu putem fi sinceri cu fetele? voi credeti ca asta le place la fete baieti mincinosi si numai cu fitze in noii si numai cu minciuni si vrajeli.. hai sa fim seriosi baietilor pt ca asta e adevarull.. trb sa ne schimbam sa ne trezim din lumea noastra sa ne trezim la realitate.. ai adevarat caci unele fete sunt fitzoase si nu sunt sincere, mincinoase. nu toate ci unele... si eu va mai zic ceva baietilor.. cand e vorba de placut fete tot timpul ne uitam dupa printesa din povesti.. pe cand trb sa ne uitam la inima lor nu la sani si fund scz ca zic asta... placerile sunt de o clipa dar sa vedeti dupaia undwe ajungem cu astea...... lasati baietilor sarutatul , mangaiatul si chesti dinastea.. fiti sinceri pt caci asta e adevarul suntem o rusine pt acest popor scz daca am suparat pe careva si daca lam facut sa se simta prost dar sincer va zic as vrea sa fiu fata nu baiat

sunt de acord cu David :) ...parca e un joc ..fetele se comporta asa..pt ca si baietii fac la fel .. :) ...daca ar mai fi baieti sinceri si cinstiti :) ..cred ca altfel ar sta situatia :) ...

• September 29, 2010 11:13 PM EEST
    ioi ce thareee sunteti:))):p
  • September 29, 2010 11:15 PM EEST
    eu zik ca fiecare fata sau baiat are slabiciunea lui...:)
  • September 30, 2010 12:18 AM EEST
    exact asa mEEnNa !!
  • September 30, 2010 12:27 AM EEST
    >:d< :p
    • 1155 posts
    September 30, 2010 3:16 AM EEST
    cand fac pe desteptele...desi nu sunt...
  • September 30, 2010 4:22 PM EEST
    ioi ...no acuma meriti o bataie :-w :))
  • October 1, 2010 2:44 AM EEST
    fetele vorbesc prea mult ! uneori in plus
    • 1 posts
    October 18, 2010 7:14 PM EEST
    Majoritatea baietzilor zic:"Nu mi plac FITELE!!!" Fara suparare majoritatea chiar la asta va uitati....
    Vorbeam de curand cu un baiat si cik nu ii plac fitele in schimb avea o prietena care vorba aia nu ii ajungi cu un pai la nas...:-j
    Degeaba va ascundeti dupa deget ca e clar ce va place si ce nu....
    nu va judec nu am acest drept dar fiti sinceri cu voi insiva
    • 1 posts
    October 18, 2010 7:18 PM EEST
    Apoi k is pocaite....hmmm...nu sti ce ii in inima fiecaruia
    Poate iti arata ca e pocait(a) dar in inima ei/lui cn stie ce e...asa ca bizuiti-va pe Domnul ca El va da biruintza
    Sper sa nu va suparati :d
    dak va deranjeaza scz imi cer scz dup aqm;))
  • October 18, 2010 7:48 PM EEST
    "Ca se uita in oglinda altora.."..:))
    in rest...nu am ce comenta..
    cand o sa fiu eu perfect, atunci voi comenta ceva si la ele;))
    Ele ne iubesc, si noi le iubim.
    Si cu asta s-a zis tot!
  • October 22, 2010 4:52 AM EEST
    wow da multe comentari sau scris aicea:D

deci mey...fiecare avem slabiciunile noastre...fie ele rele fie bune...deci hai´ sa fim uniti si sa ne rugam uni pentru alti
  • October 22, 2010 4:53 AM EEST
    Domnul sa ne binecuvinteze pe toti :X